Decyzja – stay positive #noregret

Jestem wdzięczna za wszystko co przeszłam, za ludzi których poznałam. Wszystko mnie czegoś nauczyło i pozwoliło się zdystansować. Parę lat na wyspach dało mi siłę, za którą jestem wdzięczna. Nie poznałabym wielu cudownych ludzi. Nie miałabym okazji robić tego czym aktualnie się zajmuję. Dziś mam zupełnie inne podejście do życia i do świata, który mnie otacza. Do takiego etapu dochodziłam bardzo długo.
Znacie ten stan kiedy podejmujecie jakąś decyzję i okazuje się, że coś poszło nie tak? Wtedy:
  • nie możesz sobie wybaczyć, obwiniasz cały świat, myślisz, że już nic nie da się zrobić – pamiętaj, że jedna decyzja to nie koniec świata.
Pamiętaj – to najgorszy sposób myślenia o samym sobie! Jeżeli chcesz zmienić swoje życie, to jedna z najważniejszych rzeczy nad jakimi trzeba pracować. To pierwszy krok na drodze do sukcesu.
Takie myślenie po prostu napędza strach, a on jest najlepszym motorem na drodze do przegrania swojego życia.

Jak podchodzisz do swojej przeszłości i do podjętych już decyzji?
Zostawiasz wszystko z tyłu, wyciągając wnioski czy nadal plujesz sobie w brodę?

Nikt z nas nie jest nieomylny. Nikt z nas nie wynalazł idealnej formuły na perfekcyjne życie. Popełniamy błędy. Ja popełniłam ich mnóstwo i będę to robić – jestem tylko i aż człowiekiem. Zacznij się lubić, daj sobie szansę na kolejny dzień. Pamiętaj, to pierwszy krok do zmian w Twoim życiu! Wstań i idź dalej, nie rozglądaj się na boki, a tym bardziej nie odwracaj do tyłu.
Mamy prawo do:
marzeń, popełniania błędów, szczęścia.
Jeżeli chcesz coś zmienić w swoim życiu naucz się sobie wybaczać – to czasem najtrudniejsza sztuka.
Pamiętaj – chwila nieuwagi i można zadecydować o swoim losie!
Ja cały czas się tego uczę, tego żeby wyciągać wnioski z przeszłości, nie rozpamiętując. Nauczyłam się już, że to ja ponoszę odpowiedzialność za swoje czyny, a nie tylko świat i ludzie dookoła mnie są źli. Nadal uczę się mądrego patrzenia w przyszłość, z optymizmem. Wiem, że najtrudniej jest pozbyć się strachu przed podjęciem kolejnej decyzji, ale chcę wierzyć w to, że to również się zmieni.
Tego Wam również kochani życzę :).
Pamiętajcie – życie jest jedno, a każdy z nas jest unikatowy. Gdyby świat miałby być perfekcyjny – mógłby się okazać nudny :).

 

 peanut butter czyli Anna Siudak

You may also like

1 komentarz

  1. Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword….wait there’s even more Now what if i told you there was a simple WordPress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That’s right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge