Nowa jakość, nowa ja – zmiana

Ok, tak jak pisałam w ostatnim poście zamierzam pozmieniać to i owo na blogu. Będzie nieco inaczej – ciekawa jestem czy Wam się spodoba :).

Zmiany są potrzebne, zmiany są dobre – musimy zawsze  tym pamiętać. Bądźmy pozytywnie otwarci na nowe w naszym życiu. Reorganizacja życia – tak można nazwać etap, na którym się teraz znajduję. To ma odzwierciedlenie w tym co robię, również na blogu. Zakładając go miałam pewna wizję, która ewoluowała ze mną. Cały czas myślę nad tym żeby był on coraz lepszy pod kątem treści i wykonania.
U mnie to zmiany n lepsze. Odsyłam do poprzednich postów, jeżeli nie mieliście jeszcze okazji przeczytać. Skupiałam się do tej pory na coachingu ze względu też na to, że sama go potrzebowałam. Te posty to była w pewnym sensie autoterapia. Teraz czas ruszyć dalej.  To był wstęp, jeśli chodzi o bloga dopiero się rozkręcam. Zmieniam kierunek po to żeby nabrać wiatru w żagle.

 

Na pewno rubryka GołymOkiem nabierze nowego charakteru – będzie bardziej społecznie. Chcę pisać o sprawach ważnych, bez hejtu ale z troską.
Inspiracje.PB będą również zmienione, mniej a lepiej 🙂 ‚less is more’
Jeśli chodzi o PoLsKa.uk – nadal nad nią myślę. Może macie jakieś sugestie? Jeśli tak, zapraszam do pisania w komentarzach.
Lato się kończy ale optymizm mnie nie opuszcza.  Cieszę się na nową formę – nie wiem jak daleko posuną się zmiany. Ciągle nad tym pracuję.
Wiem, ten post jest bardzo krótki ale to taki przerywnik, pomost, wstęp – jakkolwiek można to nazwać pomiędzy zmianami.
Kochani, nie dołujcie się z powodu końca lata. Pamiętajcie  – zmiany są dobre!  Trzeba tylko uważnie słuchać swojego wnętrza.
P.S. Jesień też jest piękna.
Jeszcze takie info na koniec – ostatnio miałam spam z komentarzami – koszmar!  Musiałam wszystko usuwać i przez pomyłkę usunęłam kilka Waszych komentarzy.  Także, jeśli coś skomentowaliście, a tego nie ma pod postem  – przepraszam. Jeśli znajdziecie chwilkę to napiszcie jeszcze raz.

 

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge