Z pasji do…., czyli polska muzyka klubowa w Anglii

Kontynuując wątek muzyczny, postanowiłam napisać kilka słów na temat polskiej muzyki klubowej w Anglii.
Kiedy połączymy pasję, determinację i optymizm, powstanie mieszanka, która jest podstawą sukcesu. Te właśnie cechy charakteryzują bohaterów tego postu.
Od początku,
Od kilku lat polska muzyka klubowa zatacza coraz szersze kręgi w Anglii.  Jakiś czas temu miałam okazję poznać ludzi, którzy związani są z tym nurtem.
DJ WHITE NOISE i DJ ANDE trafili do mojej galerii ‚ludzi pozytywnie zakręconych’, którzy wykraczają poza stereotypy dotyczące Polaków w Anglii.
DJ WHITE NOISE współpracował z Polskim Radiem Cardiff, a od 2015 można go usłyszeć w walijskim klubie Level 14.  Teraz wraz z innym DJ-ami prowadzi internetowe radio http://www.wnradio.pl/ na terenie Wielkiej Brytanii. White Noise Radio nie ogranicza się jeśli chodzi o gatunek muzyczny. Najważniejszy jest pozytywny przekaz i muzyka.  Poza tym White Noise Radio jest patronem medialnym wielu imprez, organizowanych na terenie Wielkiej Brytanii. Nie będę się rozpisywać o jego dokonaniach. Po prostu polecam zajrzeć na stronę http://www.wnradio.pl/ekipa . Tu dowiecie się wszystkiego na temat DJ-a WHITE NOISE oraz innych, którzy pracują przy tym projekcie.

 

Jest pozytywnie nastawiony do życia, które wypełnia pasją i miłością. Dzięki temu zaraża innych pozytywną energią. Ludzie doceniają również jego przyjazne usposobienie. Dzięki temu zjednuje sobie coraz więcej słuchaczy. Do każdego projektu podchodzi bardzo profesjonalnie, co przekłada się na jakość.

 

Zapraszam na fanpage  WHITE NOISE: https://www.facebook.com/wnradio/ , na którym będziecie mogli znaleźć wszelkie info dotyczące wszystkich projektów.
Teraz kilka słów o następnym ‚pozytywnie zakręconym’,
DJ ANDE prezentuje muzykę z gatunku house, electro i progressive. Jak sam podkreśla: „Człowiek bez marzeń, to nudny człowiek”. Patrząc na jego życie, można śmiało stwierdzić, że w jego przypadku to nie są puste słowa. Muzyka towarzyszy mu w każdej chwili jego życia i jest motorem, który napędza go do działania.
Na swoim koncie ma współpracę z: DJ DIABLLO, Toxic Noize, Jay Bae, DJ Hazel , Kalwi & Remi, Sweet Lady, Tiddey, DJ Alien, Nina Suerte, DJ Spider, DJ Luk, DJ SHANE LUIS, DJ ANT, DJ BEATRAAX, DJ Arcadio, DJ White Noise, Mattski, DJ Active DJ RIM oraz z wieloma innymi. W 2015 roku dołączył do ekipy Imperium Dźwięku, która kontynuje historię i tradycję zaczerpnięte z Polski. Klub ma siedzibę w Crewe i cały czas się rozwija.
Zapraszam na fanpage Andrzeja:  https://www.facebook.com/AndeMusicOfficial/. Tutaj będziecie mogli śledzić jego działalność.

 

Jak sami widzicie, to ludzie którzy kierują się konkretnymi wartościami w życiu i mają jasno sprecyzowane cele. To wszystko da się odczuć w ich twórczości. Poświęcają każdą wolną chwilę dla swoich pasji. Nie narzekają, ale idą do przodu. Wspierają się w swojej działalności, tworząc atmosferę wzajemnego szacunku. Dzięki temu pokazują, że można i warto podążać za marzeniami, dając z siebie jak najwięcej.
Polecam wszystkim, którzy lubią muzykę klubową. Chłopaki dają czadu :). Można powiedzieć, że tworzą historię polskiej muzyki klubowej w Anglii.
peanut butter czyli Anna Siudak

You may also like

3 komentarze

  1. Hi there, the whole thing is going sound here and ofcourse every one is sharing data, that’s really
    good, keep up writing.
    ig ostatnio opublikował…igMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge